Şuan internet sitemizde sizinle beraber
  23 kişi
daha Pros Tea 4x4 mucizesini inceliyor.


 PROSTAT İLTİHABI

Prostat İltihabı ( Prostatit)

E.Coli (Echerichia coli), Staphylococcus Aureus, Bacillus Subtilis, Pseudomonas Aeruginosa, Candida Albicans, Candida Krusei ve benzeri bakteriler idrar kanalları ile sperm kanallarına yerleştiklerinde çeşitli enfeksiyonlara neden olurlar. Bunlara tepki olarak vücut tarafından üretilen iltihapların prostat bezine bulaşarak yapışmasına prostat iltihabı ( Prostatit) denir.

18 yaşından sonra her yaşta ortaya çıkabilen bir durumdur. Mutlaka tedavi edilmesi gereken bir durumdur. Sinir hastalıklarına yol açabilir.

PROS TEA 4X4 anti mikrobiyel ve bakteriyel özellikleri nedeniyle E.Coli (Echerichia coli), Staphylococcus Aureus, Bacillus Subtilis, Pseudomonas Aeruginosa, Candida Albicans, Candida Krusei üzerinden çok etkili olduğu için prostat şikâyetlerinizin tedavisine destek olmaktadır.

Prostat tedavi edilmezse ne olur?

Böbreklerden süzülen atık sular idrar kesesinde toplanır ve buradan idrar kanalıyla dışarı atılır. Prostat bezi büyüyerek idrar kanalına baskı yaparsa idrar dışarı atılamaz ve idrar kesesinde kalır. İdrar yapısı itibariyle çok zararlıdır. Vücut içindeki idrar çevresine zarar vermeye başlar en sonunda geri teperek böbreklere ulaşır ve böbrekleri bozar, böbreklerin tedavisi yoktur, sizi diyaliz makinesine bağımlı hale getirir. Bunun için sağlıklı olmak için mutlaka prostat hastalıkları vakit kaybetmeden tedavi edilmelidir. PROS TEA 4x4 prostat şikâyetlerine en iyi yardımcı olan bitkisel karışımdır.

Prostatit'te gençlerin ne gibi yakınmaları olur?

  • Sık idrara gitme,
  • İdrar yaparken yanma,
  • İdrar yapmada zorluk,
  • Geceleri sık idrara gitme,
  • Akıntı,
  • Kasıklarda ağrı,
  • Orgazm sonrası ağrı.
  • Peniste sertleşme bozuklukları
  • Ateş-titreme(Akut Prostatitte)

 

Prostatit'tan Şüpheleniyorsanız Ne Yapmalısınız?

Doktora giderek idrar yollarından muayene olacaksın

1. Hastalığı teşhis ettireceksiniz

2. Hekim sizde "prostatit" var derse

Hemen

"PROS TEA 4X4"  için  0532 474 17 84  nolu telefonu ara lütfen

 

 

 

 

ŞUAN SİZİNLE BERABER 23 KİŞİ PROS TEA 4x4 MUCİZESİNİ İNCELİYOR

Yönetici  

     
www.facebook.com/ProstatCayi www.twitter.com/ProstatCayi youtube.com/user/ProstatCayi
PROSTAT NEDİR?, PROSTAT BÜYÜMESİ, PROSTAT İLTİHABI, PROSTAT BELİRTİLERİ, PROSTAT ÇAYI NASIL HAZIRLANIR, PROSTAT ÇAYI NEDİR, FAYDALARI NELERDİR, PSA-YAŞ İLİŞKİSİ, TEDAVİ GÖRENLER, SORULAR VE CEVAPLAR, PROS TEA 4x4

   Her hakkı saklıdır prostatcayi.com 2009-2016 Site : ©

PROS TEA 4X4 / PROS TEA 4X4 RUSÇA