Şuan internet sitemizde sizinle beraber
  24 kişi
daha Pros Tea 4x4 mucizesini inceliyor.


 PROS TEA 4X4

Prostat Nedir?

Prostat, tüm erkeklerde bulunan, idrar kesesinin altında yer alan ve idrar borusunu çepeçevre saran bir salgı bezidir. Kestane büyüklüğündedir. Ağırlığı 25 gram kadardır.

Prostat Ne İşe Yarar?
Erkek üreme sisteminin bir parçasıdır. Prostat olmadan çocuk olmaz. Prostatı alınmış hastaların çocukları olmaz.

Prostat Şikâyeti Nedir?
Prostat yaşa bağlı olarak büyümektedir. Prostat bezi idrar kanalını yüzük gibi sarar. Prostat bezi büyüdükçe idrar kanalı daralır ve içinden idrarın geçmesi zorlaşır. Özetle, idrarın dışarı atılmasında yaşanan zorluklara ve etkilerine prostat hastalıkları denir.

Prostat Hastalıkları Kaç Çeşittir?
Prostat hastalıkları genel olarak 3 çeşittir.
1.   Prostatit
2.   İyi huylu prostat büyümesi (BPH)
3.   Prostat kanseri.

Prostatit Hastalığı Nedir?
Prostat bezinin iltihaplanmasıdır, genç hastalığıdır, idrar yolu enfeksiyonları bu gruba girer.

1.  Kronik Prostatit
2.  Akut Prostatit
3.  Bakteriyel Prostatit

Genel olarak prostat iltihabı 20 yaş üstü erkeleri etkileyen idrar yolu iltihaplarıdır.

Prostatit hastalığının belirtileri nelerdir?
İdrar yaparken yanma hissetmek
İdrar yaparken zorlanmak
Cinsel isteksizlik,
İdrar ve spermde kan görülmesi
Genital bölgede ağrı hissetmek
Sık İdrar ihtiyacı
Ağrılı orgazm
Sık sık damlama problemi
 
Prostat Çayı, Prostatit İçin Süper Bir Bitkisel Karışımdır
 
Prostat Büyümesi ve İktidarsızlık İlişkisi
Prostat büyüdükçe cinsellik azalmaktadır. Mevcut teoriye göre erkeklik hormonu olan testestoron salgısının artması prostat bezinin büyümesine yol açmaktadır.
 
Prostat Bezi Nasıl Küçültülür ?
Kimyasal ilaç tedavisi erkeklik hormonu olan testestoronu baskı altına almaya çalışır. Testestoron ilaçla baskı altına alındıkça cinsellik azalır. Burada prostat bezi küçültmeye çalışılırken erkekliğe zarar verilmektedir. Sonuç olarak ilaçlar büyümüş prostat bezini küçülterek eski haline getiremiyor. Prostat Çayı bitkisel karışım prostat bezini net ve tam olarak küçültmektedir. Bu iddia değil gerçektir. Prostat Çayı mucizesi büyümüş prostat bezini küçültmeyi başarmasıdır. Bu bir devrimdir.

Bir Yada İki Kürlük Uygulama
Sabah ve akşam bir çay bardağı miktarı içilmesi kaydıyla 3 aylık bir kür/uygulama tedavi için yeterlidir. Prostat çok büyükse, yanı prostat bezi 100 gramın üstündeyse 2 kürlük tedavi çok iyi sonuç vermektedir.

Prostatit hastaları için 90 günlük tedavi yeterlidir. Çok uzun yıllar kronikleşmiş prostatit hastaları için ek olarak tedavi süresine 45 günlük kullanım önerilmektedir.

45 Gün Sonra Etkileri Başlar
Prostat çayı ilk etkilerini 45 gün sonra göstermeye başlar. 90. günde destekleyici tedavi tamamlanmış olur. Örnek olarak gece 6 kere tuvalet için uyandığınızı, her 45 dakikada bir lavaboya gitme ihtiyacı duyduğunuzu kabul edelim. Prostat çayını kullanmaya başladınız, 50 . günde yanma ve ağrılar azalır, 60. günde gece uyanma sayısı 4 olur, 70 günde gece uyanma 3 e düşer, 80 inci günde 2 kere uyanırsınız, 90 ncı günde ise geceleri uyanmazsınız, çok nadiren bazen bir kere gece lavaboya gidebilirsiniz.

İdrar Tutma Süresi 7-8 Saat
Prostat büyümesi sonucu 1 saat olan idrar tutma süreniz  tedavi bittiğinde  yaklaşık 7-8 saate kadar yükselir. İdrar torbasında kalan sidik miktarı en düşük seviyededir. Boşalmış olan idrar torbasının böbreklerden süzülen idrarla dolması için 7-8 saate ihtiyaç vardır.

Anti Mikrobiyeldir
Prostat çayı anti mikrobiyel, anti viral ve anti bakteriyel özellikleriyle idrar yollarındaki mikropları yok edilmesine yardımcı olurken, antioksidan özellikleriyle vücudun bağışıklık sistemine destek vererek size zindelik sağlar. Bu özelliğinden dolayı prostat iltihabı (prostatit) için çok etkilidir.

Yan Etkisi Nedir ?
Tansiyon düşebilir, mide bulantısı olabilir. Nadiren bazı insanlarda tansiyon yükselmesine yol açabilir. Günlük kullanıma uyuldukça bilinen bir yan etkisi yoktur.

Prostat Çayının Tadı
Çayın tadı acıdır. Bir iki gün içinde tadına alışırsınız. Tadlandırıcı kullanmayınız. Çaydaki acılık antioksidan özelliğinin göstergesidir.
 
Kimler Kullanmamalıdır ?
Hamile olanlar ve çocuklar kullanmamalıdır.

Pros tea 4x4 içinde neler var?
Yakı otu, at kuyruğu, damar otu, zeytin yaprağı,böğürtlen, ahududu, ısırgan otu
 
Prostat Çayı Kullanım Süresi
Minimum 90 gün ve maksimum 150 gün iyileşme sağlanıncaya kadar.

90 gün sonrası 15 gün ara verilir. Doktora gidilir, iyileşme gerçekleştiyse prostat çayına son verilir, iyileşme %25 den azsa 60 gün daha prostat çay içmeye devam edilir.

 

 

 

 

ŞUAN SİZİNLE BERABER 24 KİŞİ PROS TEA 4x4 MUCİZESİNİ İNCELİYOR

Yönetici  

     
www.facebook.com/ProstatCayi www.twitter.com/ProstatCayi youtube.com/user/ProstatCayi
PROSTAT NEDİR?, PROSTAT BÜYÜMESİ, PROSTAT İLTİHABI, PROSTAT BELİRTİLERİ, PROSTAT ÇAYI NASIL HAZIRLANIR, PROSTAT ÇAYI NEDİR, FAYDALARI NELERDİR, PSA-YAŞ İLİŞKİSİ, TEDAVİ GÖRENLER, SORULAR VE CEVAPLAR, PROS TEA 4x4

   Her hakkı saklıdır prostatcayi.com 2009-2016 Site : ©

PROS TEA 4X4 / PROS TEA 4X4 RUSÇA